Az abszolút hozamú alapok esetében tőkebeáramlás volt, 2,6 milliárdos értékben. Ezúttal a hozamok nem tudtak hozzátenni a növekedéshez, így mindössze 0,1 százalékos növekedés jelentkezett a kategória vagyonában a hónap során. Éves szinten kereken nyolc százalék volt a növekedés és azt is meg kell említenünk, hogy a kategória vagyona a következő negyedévben elérheti az ezer milliárdos szintet.
A származtatott alapok esetében ebben a hónapban mindössze 0,3 milliárdos tőkemozgás volt negatív irányban. A hozamok sem alakultak kedvezően, így a kategória vagyona 2,3 százalékkal csökkent a hónapban. Éves szinten 57,4 százalékkal csökkent a vagyon és az év utolsó előtti hónapjától kezdve a legkisebb kategória címet birtokolják a származtatott alapok.
Az ingatlanalapoktól a hónap során 19,5 milliárdnyi tőke távozott. A hozamokra az ingatlanalapoknál természetesen most is lehetett számítani, amely segített tompítani a tőkekiáramlást. Végül a hozamok és az árfolyammozgások eredőjeként a nettó eszközérték 0,7 százalékkal lett kevesebb. A kategóriánál az év második felétől folyamatos a tőkekiáramlás, amely a kategória méretéhez képest csekély. Ezt a kiáramlást a hozamok és árfolyammozgások át tudták billenteni a pozitív tartományba, így a második legnagyobb kategória vagyona éves szinten 2,9 százalékkal növekedni tudott.
Az árupiaci alapok esetében 0,8 milliárdnyi tőke távozását láthatjuk. A hozamok sem alakultak kedvezően, így a vagyonváltozás mínusz 2,4 százalék lett. Éves szinten azonban 30,5 százalékos növekedést könyvelhet el a kategória.