Mi lesz veled egészségügy? Lantos Csaba írásából megtudhatja, hogy milyen problémát okoz, hogy a hazai rendszerből hiányoznak a teljesítménymutatók, és miért gond, hogy a betegek pletykák alapján választanak ellátó helyet. Megkérdeztük Kincses Gyulát, a MOK hogyan képzeli a magán- és közösségi ellátás egyensúlyát, és vajon mi késztetheti a politikai döntéshozókat, hogy akár konfliktusok árán is rendbe tegyék az egészségügyet.
E havi címlapsztorinkban Csabai Károly beszélget Jelasity Radovánnal, az Erste Bank elnök-vezérigazgatójával. Arról faggatta a bankvezért, mennyivel lesz olcsóbb a bankolás, ha eltörlik a tranzakciós illetéket és arra is kíváncsi volt, tartanak-e a nagybankok a szexi fintech-szolgáltatások elterjedésétől.
A kiberbiztonság is egyre több cégnél pénztárcába vágó tényező, ezért utána jártunk, hol és hogyan védekezhetünk a megnövekedett kockázat ellen, amely már egyaránt fenyeget kicsiket és nagyokat.
Véleménycikkünkben külpolitikai publicistánk, Káncz Csaba osztja meg gondolatait a Nemzetközi Beruházási Bank Budapestre településéről. Magánügy rovatunkban pedig Szarvas György beszélget Kércz Tiborral, a nemzetközileg elismert, vegyészmérnökből lett természetfotóssal hitvallásról, elhivatottságról, művészetről.
Februárban is keresse a Piac & Profit magazint az újságárusoknál, ha lépést akar tartani a legfrissebb üzleti és társasági trendekkel!
Fizessen elő a Piac & Profit magazinra, hogy független forrásból lásson rá az üzleti világra!
Nincs ingyenebéd!
Mondja Jelasity Radován, az Erste Bank elnök-vezérigazgatója, aki szerint az étterem, amelyik a beszerzési árai alatt adja a menüt, becsődöl vagy romlott húst fog feltálalni a vendégnek. Az ügyfelek kényelmét szolgáló új banki termékeknek és a stabil bankrendszernek is van ára. Ám a mostaninál, akár jóval kevesebbe is kerülhetnének a banki szolgáltatások. Keresse a februári Piac & Profitot, ha kíváncsi a bankár véleményére, hogy mi lesz a tranzakciós illetékkel vagy, miért tudnak a fintech szolgáltatók olcsóbban működni, mint a bankok.