Magyar partnerét keresi az InnoEnergy

Európa vezető fenntartható energiagazdálkodás-innovációs vállalata, az InnoEnergy partnerségi pályázatot írt ki azzal a céllal, hogy megtalálja az őt képviselő cégeket (HUB-okat) a közép-európai országokban, így Magyarországon is. A pályázatok benyújtásának határideje 2017. július 31.

Mit remélt Magyarország az EU-tagságtól és mi lett mindebből 20 év alatt?
Devizahitelezés, euróbevezetés, uniós pénzek, kilátások - online Klasszis Klubtalálkozó élőben Medgyessy Péterrel!

Vegyen részt és kérdezzen Ön is Magyarország korábbi miniszterelnökétől!

2024. április 22. 15:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

InnoEnergy HUB-ok lehetnek azok a helyi irodák, amelyek szeretnék megszilárdítani a helyi pozíciójukat, megerősíteni az üzleti modelljüket, és a lokális ökoszisztéma vezető szereplőjévé akarnak válni. A sikeres jelentkezők az InnoEnergy hálózatának tagjai lesznek, amivel hozzáférést nyernek különféle üzleti képzésekhez, munkavállalói mentorprogramokhoz és potenciális finanszírozási forrásokhoz. Mindezért cserébe a partnereknek csupán az InnoEnergy helyi képviselőiként kell működniük. Az InnoEnergy HUB-ok feladata, hogy felkutassák és támogassák az ígéretes, fenntartható energiával foglalkozó ötleteket, bevonják a befektetőket az iparági képviselőkkel egyetemben, illetve mentori programokat szervezzenek az InnoEnergy közösség tagjai számára.

„Olyan fenntartható energiával foglalkozó vállalkozásokat keresünk, amelyek részesei kívánnak lenni valami igazán nagynak. A sikeres partnerek együttműködnek majd a vállalkozói szellem elterjesztésében, az innovációban és a nagy ívű ötletek piacra juttatásában” – hangsúlyozta Christo Balinow, az InnoEnergy Észak-Amerikáért, Közép-Kelet-Európáért és Közel-Keletért felelős üzleti fejlesztési menedzsere.

Jelenleg a következő országokban keresnek partnereket az InnoEnergy HUB-ok kialakítására az InnoEnergy Power Alliance platform támogatása mellett: Albánia, Bosznia és Hercegovina, Bulgária, Ciprus, Csehország, Észtország, Görögország, Grúzia, Horvátország, Lettország, Litvánia, Macedónia, Magyarország, Málta, Moldova, Montenegró, Örményország, Románia, Szerbia, Szlovákia, Szlovénia, Törökország és Ukrajna.

A pályázókat a helyi innovációs közösségben megnyilvánuló tevékenységük, az ott elért eredményeik, a csapatuk és az összeköttetéseik erőssége, illetve a felkínált szolgáltatásaiknak bővíthetősége alapján bírálják el.

További információk itt találhatók.

Azok a vállalatok, amelyek pályázni szeretnének a partnerségi pozícióra, az alábbi űrlap kitöltésével jelentkezhetnek az [email protected] címen.

Az InnoEnergy HUB-okat az InnoEnergy Power Alliance támogatja, amely egy, az Európai Innovációs és Technológiai Intézet Regionális Innovációs Tervének (EIT RIS) keretében finanszírozott kezdeményezés, keretrendszert biztosítva azon európai régiók innovációs kapacitásának növeléséhez, amelyek nem profitálnak közvetlen az EIT-ből vagy az InnoEnergy egyéb tevékenységéből.

Véleményvezér

Szégyenteljes helyre került Magyarország a jogállamisági index alapján

Szégyenteljes helyre került Magyarország a jogállamisági index alapján 

A magyar jogásztársadalom levizsgázott.
Schmitt Pál szelleme kísért Norvégiában

Schmitt Pál szelleme kísért Norvégiában 

A makulátlanság egy elengedhetetlen szempont Norvégiában.
Lengyelországnak jót tett a kormányváltás

Lengyelországnak jót tett a kormányváltás 

A lengyel gazdasági csoda nem három napig tart.
Magyarország Európában az utolsó helyen az egészségügyi kiadások rangsorában

Magyarország Európában az utolsó helyen az egészségügyi kiadások rangsorában 

Mindenképpen javítani kellene a finanszírozáson.
Magyarország a technikai államcsőd felé tart, megszorítások jöhetnek

Magyarország a technikai államcsőd felé tart, megszorítások jöhetnek 

A világgazdaság számai egyre javulnak, miközben a magyar államháztartás senyved.
Magyar Péter szerint levitézlett, idegen nyelven nem beszélő magyar politikusok vannak Brüsszelben

Magyar Péter szerint levitézlett, idegen nyelven nem beszélő magyar politikusok vannak Brüsszelben 

Tényleg ciki Brüsszelben az idegen nyelvet alig tudó magyar képviselők jelenléte.


Magyar Brands, Superbrands, Bisnode, Zero CO2 logo