A különböző készletek akár kombinálhatók is

Az építőjáték-gyártók évről évre piacra dobnak különféle izgalmas készleteket, amelyekből járművek, épületek, állatok és még sok minden más is megépíthető. Az elemek precíz sorrendben történő csatlakoztatása önmagában is lebilincselő, ám némi kreativitással két készletből új dolgokat is lehet alkotni. 

Így még új szettet sem kell vásárolni ahhoz, hogy ismételten átéld az építés örömét. Ilyen a Bravostore LEGO készletei közül két űrbéli tematikájú is. Az építő űrrobot, valamint az űrfelfedező jármű és a földönkívüliek szett kombinálható. Így egy nagyon különleges, sokoldalú bányagépet lehet létrehozni, amely mind a megjelenését, mind a színvilágát tekintve igencsak trendinek számít.

Amit az építő űrrobotról tudni kell

A LEGO City építő űrrobotjának összeállítása minden hat évnél idősebb fiú és lány számára izgalmas kihívást jelenthet. Ez egy olyan játékrobot, amely kereken 140 elemből áll, páncél kalapáccsal és karmokkal rendelkezik, valamint menő szerszámai vannak. Irányításáról egy mini LEGO figura gondoskodik, amely a pilótafülkéből tudja kiadni a parancsokat.

Az űrrobot lábai hatalmasak, így könnyen meg tud tenni rövid idő alatt is nagy távolságokat bármilyen viszontagságos terepen. Ideális az egzotikus bolygókon való kalandokhoz. A bolygódíszlet és az energiakristály elemek mellett már csak némi fantáziára van szükség ahhoz, hogy a robottal órákon át lehessen önfeledten játszani.

Ezért izgalmas az űrfelfedező jármű és a földönkívüliek szett

Ez a készlet ugyanazon korosztály számára javasolt, úgyhogy a kisiskolások már bátran a kezükbe vehetik. A szóban forgó űrjármű megépítése már némileg több türelmet igényel, hiszen ez a készlet 311 elemet számlál.

A hat nagy gumival felvértezett, fejlett felfüggesztéssel rendelkező járgány még a sziklás bolygókon sem akad el. Két minifigura is jár a szetthez, így az űrkalandokban egymást támogathatják az apró alakok. Erre szükségük is lesz, hiszen két földönkívüli LEGO figura is rejtőzik a dobozban. A valóság és a fantázia egyvelegének már csak a képzelet szabhat határokat.

Mi történik, ha kombináljuk a két készletet?

Egy ideig biztosan izgalmas élményeket nyújt akár az űrrobottal, akár az űrfelfedező járművel való játék. Eljöhet azonban a pont, amikor már jó volna valami izgalmasabb kalandot is átélni.

Ilyenkor lehet egyesíteni a két szettben rejlő lehetőségeket, és építeni egy erősebb bányagépet. Karjain olyan feltuningolt spéci szerszámok lehetnek, amelyekkel könnyedén feltárhatóvá válnak a távol eső bolygók energiakristályai. A csuklós végtagokkal egészen változatos pózokba helyezhető az újonnan megépített gép, a kerekek pedig részben új feladatok ellátását szolgálják.

Mindez jól jelzi, hogy nem kell mindig az útmutatókhoz ragaszkodni. Egy kis képzelőerővel, némi kombinációs készséggel az építőelemek más módon is variálhatók egymással, és igencsak izgalmas formációk hozhatók létre.

Véleményvezér

Megbukott az Elon Musk által támogatott legfelsőbb bírójelölt

Megbukott az Elon Musk által támogatott legfelsőbb bírójelölt 

A választásnak hatalmas tétje volt, kié lesz a többség a wisconsini legfelsőbb bíróság testületében.
Aranyat fognak érni a munkaerőpiacon a nyugdíjas 3, vagy több gyermekes nagymamák

Aranyat fognak érni a munkaerőpiacon a nyugdíjas 3, vagy több gyermekes nagymamák 

A szavazatszerző kampányban nem biztos, hogy mindent jól átgondoltak.
Trump matekja nem stimmel

Trump matekja nem stimmel 

Mit szólnak a befektetők Trump vámjaihoz?
Kísértetbölcsődét talált Hadházy Ákos

Kísértetbölcsődét talált Hadházy Ákos 

Semmi nincs biztonságban, ami mozdítható.
Elképesztő luxusban élnek a NER-cicák, erről közölt képeket Hadházy Ákos

Elképesztő luxusban élnek a NER-cicák, erről közölt képeket Hadházy Ákos 

Jól megy a NER körüli hölgyeknek. Méghogy nem szeretik a gyengébb nemet a fideszesek.
Aggasztó, hány évig élnek a magyarok – Romániában és Bulgáriában is jobb a helyzet

Aggasztó, hány évig élnek a magyarok – Romániában és Bulgáriában is jobb a helyzet  

A két ország újabb listán ver minket. 


Magyar Brands, Superbrands, Bisnode, Zero CO2 logo