Érdekes kettőssége a magyar társadalomnak, hogy miközben a magyar kormányerők gőzerővel támadják Brüsszelt és gyakorlatilag kritika nélkül elfogadják az orosz propagandát, addig a választók erre érdemben nem reagálnak. Holott az állampolgárok nem Moszkvába mennek nyaralni, valamint szekfizni, a gazdagok nem Oroszországban vásárolnak ingatlanokat és mint most kiderült a honfiak kifejezetten szeretik az európai valutát. Valahogy logikailag nem érnek össze a dolgok a magyar fejekben, túlnyomórészt az érzelem diktál, néha egymásnak teljesen ellentmondó eredményeket produkálva.
Teljes meglepetés, rekordszinten az euró népszerűsége, még Magyarországon is
A Brüsszel ellenes kormánypropaganda ellenére a magyarok túlnyomó többsége támogatná az euró bevezetését hazánkban. Bulgáriában a jövő évtől annak ellenére bevezetik, hogy nincs többsége az európai valuta támogatóinak.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.