A Hospodarské noviny online kiadása szerint mindenekelőtt a külföldi turisták maradtak el az első félévben, és ez okozta a jelentős vendégszám csökkenést. Az ágazaton belül főleg a kis szállodák és panziók forgalma csappant meg, ezeknél csupán 15 százalék volt az átlagos kihasználtság az időszakban. A szlovák szálloda és éttermi szövetség elnöke, Jozef Bendzala szerint Szlovákiában máris túl sok a szálloda, így újabbak építése helyett inkább néhányat be kellene zárni.
Konganak a szlovák szállodák
Tíz éve a legrosszabb kihasználtsági mutatókkal működtek az idei első félévben a szlovák szállodák: átlagos kihasználtságuk mindössze 22 százalék volt.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.