Mivel a Revolut nem válaszolt Kovács konkrét kérdéseire, magukat a felhasználókat kérdezte meg arról, hogy hogyan érinti őket. A rövid idő alatt több mint 600 Revolut felhasználó válaszolt a kérdéseire.
Három, a Revoluthoz köthető platform érhető el, ahol lehetőség volt kriptotranzakciókra. Az egyik maga a fő Revolut alkalmazás, ezenkívül a nem olyan régen bevezetett, kedvezőbb tranzakciós díjakat kínáló Revolut X kriptotőzsde, valamint a cégek számára elérhető Revolut Business. A nagy többség, 88 százalék a Revolut alkalmazáson keresztül rendelkezett kriptóval. A Revolut X-en is a felhasználók több mint negyede tárolt valamilyen kriptót, illetve bár nagyon kevés, de néhány üzleti fiók is van, ahol az adott cég által vásárolt kriptók jelenleg nem érhetők el. (Egy felhasználónak lehet kriptoeszköze a Revoluton és a Revolut X-en is párhuzamosan, illetve cégvezetőként a Revolut Business-en is, emiatt lehet az összesített válaszok száma magasabb, mint a kitöltők száma.)
Kicsitől a nagyobb összegig várnak a pénzükre a felhasználók
Hat sávban határozta meg Kovács a kriptoeszközök értékét abban a kérdésben, amelyben próbálta felmérni, mennyi pénz ragadhatott bent általánosságban.
A második legtöbb válasz a 2,5 millió forintnál magasabb értékű kriptoeszköz volt – a felhasználók 21 százaléka jelölte meg ezt. Már önmagában ez legalább 250 millió forint értékű kriptoeszközt feltételez. A legtöbben, 23 százalék jelölte meg, hogy 100 000 és 500 000 forint közötti összege áll bent, az 1 000 000 és 2 500 000 forint közötti sávot is közel 16 százalék jelölte meg.