A magyar delegáció tagjai évről évre bebizonyítják, hogy a világ vezető egyetemeinek (Harvard, Georgetown, Babson, USC, Wharton) legkiválóbb, leginnovatívabb fiataljai mellett is képesek kiemelkedő megoldásokkal előrukkolni. Magyarország már a második Global Summit óta oszlopos tagja a szervezetnek, ezért Európa egyik legerősebb és legaktívabb delegációját alkotják a hazai fiatalok. Ennek ékes példája az Amerikai Magyar Nagykövetség támogatásával, a Kairos Hungary és az Entrepreneurship Foundation Hungary által 2011-ben közösen megrendezett önálló Kairos Summit, amelynek helszíne első alkalommal az Egyesült Államok területén kívül helyezkedett el.
A delegált hallgatók minden alkalommal nagy sikert aratnak, a korábbi években Rátai Dániel Leonar3do-ja nyert díjat, amely a virtuális térben történő 3d-s rajzolást teszi lehetővé, valamint Weszl Miklós Lacerta elnevezésű csontpótló találmánya kapott elismerést.
A Hand-in-scan projekt célja, hogy hozzájáruljon a nem megfelelő kéztisztítás miatt a kórházban szerzett (nosocomiális) fertőzések számának csökkentéséhez, a személyes kéz-higiénia szintjének javítása révén. A projektcsapat által kifejlesztett kompakt mobil eszköz elemzi a tenyérről készült digitális képeket, megállapítja, hogy a kézmosás megfelelően zajlott-e le, és jelzi, ha újabb kézmosásra van szükség.
A ComPell projekt természetes hulladékból innovatív gyártási módszerrel (egy kamionban létrehozott mobil pelletgyár) készít megújuló energiahordozót.
A magyar projektek idén is különdíjban részesültek, amelyet a Forbes magazin székházában Miquel Forbes személyesen adott át a Kairos Society vezetésével közösen. (anuárban a fiatal vállalkozók "G20" találkozóján egy magyar fiatal képviselte az EU-t.)