Hogy Európában mikor történik meg mindez, arról nem szól a fáma. Kérdés, kis hazánkban mikor kell majd kukába dobni GSM rendszerű telefonunkat, reméljük korábban mint hogy a japánok megszabadulnak akkori 3G-s társaiktól.
Az NTT DoCoMo 2012-ig végleg leváltja a 2G-t
A szolgáltató illetékeseinek állítása szerint a DoCoMo 2012-re teljes mértékben megszünteti 2G-s hálózatát, így ekkortól a mai mobiltelefonokat végleg felváltják a videótelefonálásra is alkalmas UMTS készülékek.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.