Az új adatátviteli szabványt az NTT DoCoMo, a Vodafone, a Cingular, a Siemens és az Alcatel cégek fejlesztik, mely várhatóan 2007-re jut el a tesztfázisba. Az új technológia előnye, hogy a szolgáltatók jelenlegi harmadik generációs infraktúráját nem kell miatta lecserélni, ezért sokkal gyorsabb eltrejedésre számíthatunk mint a 3G esetében.
2007-re jön a Super 3G
A világ vezető operátorai által fejleztett Super 3G 10-szer gyorsabb adatátvitelt nyújt a "hagyományos" 3G-nél, ami hazánkban például 384 le és 128 feltöltési sebességről indul, de jelentős tartalékokkal rendelkezik még.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.