Papp László (Fidesz-KDNP) polgármester szerdán jelentette be, hogy büntetőfeljelentést tesz a debreceni önkormányzat a lítiumion-akkumulátor-elválasztófilmet gyártó kínai vállalat, a Semcorp környezetszennyezése ügyében.
(MTI)
Lecsaphat a hatóság a debreceni Semcorpra.
Papp László (Fidesz-KDNP) polgármester szerdán jelentette be, hogy büntetőfeljelentést tesz a debreceni önkormányzat a lítiumion-akkumulátor-elválasztófilmet gyártó kínai vállalat, a Semcorp környezetszennyezése ügyében.
(MTI)