2004. május elsejétől az előfizetők megszokott mobil telefonszámuk megtartásával csatlakozhatnak a Vodafone-hoz. Vitai Attila, a Vodafone Magyarország vezérigazgatója elmondta, hogy 2004. májusától a Vodafone nem kíván élni az Egységes Hírközlési Törvény, valamint a múlt héten elfogadott, a számhordozás szabályairól szóló kormányrendelet nyújtotta lehetőséggel és a számhordozás költségeit semmilyen formában nem kívánja az ügyfelekre hárítani. A Vodafone Magyarország a számhordozási eljárás magyarországi sikeres bevezetésének érdekében ugyancsak bejelentette, hogy versenytársai felé sem szándékozik hordozásonkénti díjat felszámítani az esetlegesen Vodafone-tól elhordozott számok esetében. „Célunk, hogy a folyamat egyszerű, gyors és ügyfélbarát legyen”, tette hozzá Vitai, ezért a Vodafone a saját oldalán a szükséges adminisztrációval kapcsolatos költségeket teljes egészében átvállalja.
Ingyenes számhordozás a Vodafone-tól
A Vodafone Magyarország 2004. május 1-től a számhordozást ingyenesen biztosítja a hozzá csatlakozó, de régi mobilszámukat megtartani kívánó új ügyfelek számára.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.