2004. március 29-én a csehországi Hradec Kralovéban a visegrádi együttműködés tagországai konferenciát tartottak. A tanácskozáson az Európai Bizottság képviselőjétől vette át a „EuropeCrest 2004 - a legjobb európai honlapok” díjat Nyíregyháza a város honlapjáért. A díjátadáson részt vett Jambrik Mihály, az Informatikai és Hírközlési Minisztérium közigazgatási államtitkára, aki a magyar információs társadalom stratégiáról tartott előadást és kétoldalú tárgyalásokat folytatott partnereivel a tagállami kapcsolatok és az EU-n belüli érdekérvényesítés lehetőségeiről. A találkozón eszmecserét folytattak a hírközlés-szabályozás terén megkezdett V4+ együttműködés (a visegrádi országok és Szlovénia közötti együttműködés) továbbviteléről, valamint a szélessávú stratégia megvalósításának kérdéseiről.
Európai informatikai díj Nyíregyházának
Nyíregyháza város honlapja nyerte az Európai Bizottság által a legjobb európai honlapoknak adott EuropeCrest 2004 díjat.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.