Mobinet cikkek


"10 év múlva 5 SIM-kártyája lesz a magyarnak"

"10 év múlva 5 SIM-kártyája lesz a magyarnak" 

A mobiltenderrel kapcsolatban napvilágot látott információk torzítottak, ezért az abban tükrözött végeredmény sem lehet pontos - véli az egyik pályázó, a MobiNet Kft. vezetője. Bodnár Zsigmond szerint van még hely a hazai mobilpiacon, így az sem elképzelhetetlen, hogy a technológia és a szolgáltatások fejlődésének köszönhetően tíz év múlva már 40-50 millió SIM-kártyát használ a tízmillió magyar.
Feliratkozás a Piac & Profit Online magazin hírlevelére
Kiderült: elárulta a nagy titkokat az Erste díjhalmozó szakembere

Kiderült: elárulta a nagy titkokat az Erste díjhalmozó szakembere 

Nem egyszerű őt lemásolni.
Ritka, hogy Magyarország pozitív irányba lóg ki a sorból – Klasszis Podcast

Ritka, hogy Magyarország pozitív irányba lóg ki a sorból – Klasszis Podcast 

Hajdu Egonnal, az Eurizon Asset Management Hungary befektetési igazgatójával annak kapcsán beszélgettünk.

Költségkímélés

Ketyeg az óra: cégek ezrei kerülhetnek bajba az új uniós szabály miatt

Ketyeg az óra: cégek ezrei kerülhetnek bajba az új uniós szabály miatt 

Az Európai Unió Csomagolási és Csomagolási Hulladék Rendelete alapjaiban alakítja át a vállalatok csomagolási megfelelési kötelezettségeit.

Cégblog

Elvették a giga-megrendelést, azonnal beszakadt a Rheinmetall

Elvették a giga-megrendelést, azonnal beszakadt a Rheinmetall 

Több mint 16 százalékkal esett a Rheinmetall árfolyama, miután a német kormány törölte a cégnek szánt fregattprogramot.


Magyar Brands, Superbrands, Bisnode, Zero CO2 logo