Ez a 144 százalékos javaslatot a bank éves közgyűlésének terjesztették elő. A javaslat szerint az osztalékot június 10-étől fizetik ki. A részvényeseknek ténylegesen kifizetendő osztalék mértékét a bank alapszabályának megfelelően számítják ki. A javaslat szerint a 2005-ös mérlegben jóváhagyott 55,16 milliárd forint után 2006-ban 40,32 milliárd forintot fordít a bank osztalékfizetésre.
Most fizet az OTP
Az OTP Bank igazgatósága a 2006. gazdasági évre vonatkozóan a részvényekre a névértékre vetített 144 százalékos osztalékot javasol.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.