Minden magyarra jut egy

2007 júniusában a három hazai mobiltelefon-szolgáltató ügyfeleinek száma 77 ezerrel 10 millió 226 ezerre nőtt, így hazánkban száz lakosra 101,7 előfizetés jutott a hónap végén - közölte a Nemzeti Hírközlési Hatóság.

Júniusban az előfizetői szám - azaz a hónap utolsó napján hívás fogadására alkalmas SIM-kártyák száma - alapján a Pannon részesedése a májusi 34,53 százalékról 34,66 százalékra, a Vodafone piaci része 21,14 százalékról 21,16 százalékra emelkedett, míg a T-Mobile részesedése az előző havi 44,33 százalékról 44,17 százalékra csökkent.

A forgalmazásban résztvevő, azaz az utolsó három hónapban hívást vagy SMS-t indító, illetve fogadó feltöltéses, valamint az előfizetéses kártyák száma júniusban 9 millió 465 ezer volt, ami 51 ezres gyarapodást jelent.

A forgalmazásban résztvevő ügyfelek száma alapján az év első felének végén a Pannon piaci része a májusi 33,83 százalékról 33,78 százalékra, a T-Mobile piaci részesedése pedig 44,77 százalékról 44,71 százalékra csökkent. A Vodafone részesedése ugyanakkor 21,41 százalékról 21,51 százalékra emelkedett.

2007 első félévében a három szolgáltató ügyfeleinek száma több mint 260 ezerrel, a 100 főre jutó előfizetések száma pedig 1,7 százalékponttal nőtt. A forgalmazásban résztvevők száma ugyanekkor 106 ezerrel emelkedett.

A három mobil-szolgáltató ügyfelei idén júniusban 4 913 számot hordoztak. A Nemzeti Hírközlési Hatóság adatai szerint a 2004. május elseje óta igénybe vehető számhordozás összesen 167 614 mobilszámot érintett.

Véleményvezér

Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett

Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett 

A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Bezárási hullám Orbán Viktor szülőföldjén?

Bezárási hullám Orbán Viktor szülőföldjén? 

4 csillagos szállodát, stadiont zárnak be?
Halálzóna lett Ukrajna keleti része

Halálzóna lett Ukrajna keleti része 

Hatalmas emberveszteségeket szenvednek el az oroszok.
Teljes drónblokádot hirdetett Donyeck útjaira az ukrán hadsereg

Teljes drónblokádot hirdetett Donyeck útjaira az ukrán hadsereg 

A blokád lett a háborúk kulcsszava.
Beindultak a magyarok, dőlnek a részvételi rekordok

Beindultak a magyarok, dőlnek a részvételi rekordok 

Tényleg a demokrácia ünnepe lesz a nap.


Magyar Brands, Superbrands, Bisnode, Zero CO2 logo