Stratégiai megállapodást kötött az Első Média Holding és a Pont Reklám Kft. - közölte a holding az MTI-vel hétfőn. A megállapodás értelmében az Echo Televíziót, a VitalTelevíziót és a Magyar Hírlapot magában foglaló cégcsoport a jövőben kölcsönösen együttműködik Magyarország legrégebben működő és egyik legnagyobb kültéri reklámfelületeket biztosító vállalatával. A 20 milliós alaptőkéjű Első Média Holding külön megállapodások alapján értékesíti a Széles Gábor érdekeltségébe tartozó egyes médiák hirdetési felületeit. Terveik szerint néhány százmilliós árbevételre tehetnek szert az idén.
Pontos kapcsolat
Az Echo és a Vital Televíziót és a Magyar Hírlapot működtető holding a hirdetési felületeket tulajdonló Pont Reklámmal működik együtt.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.