A Pannonplast igazgatósága az április 14-i éves rendes közgyűlésen azt javasolja a részvényeseknek, hogy a múlt évi 115 millió forint adózott nyereséget forgassák vissza és a társaság ne fizessen osztalékot. Az igazgatóság 12,644 milliárd forint főösszeggel javasolja elfogadni a magyar számviteli szabályok alapján készített nem konszolidált auditált mérleget.
A közgyűlésen az igazgatóság felhatalmazást kér a részvényesektől Pannonplast részvény vásárlására legalább egy forint, legfeljebb az egy részvényre jutó saját tőke 130 százalékának megfelelő áron. A saját tőkét a mindenkori utolsó negyedévi gyorsjelentés alapján kell figyelembe venni - áll az igazgatóság határozati javaslatában. A közgyűlésen a 2006. évi nem konszolidált és konszolidált beszámolók elfogadása és személyi kérdések szerepelnek.
Öt éve nem fizetnek
A ma már főleg vagyonkezeléssel és befektetéssel foglalkozó Pannonplast 2002 óta nem fizet osztalékot, az éves közgyűlésen sem javasolják.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.