A törökbálinti, belga hátterű GL Outlet a jelek szerint már bérlői problémákkal is küzd, ugyanis információink szerint 300 milliós tartozást halmoztak fel a még meglevő partnerei. Néhány üzlettulajdonos már elpártolt a törökbálinti kereskedelmi központtól és a konkurens outletben nyitott üzletet.
Nem kérik azonban az adósság elengedését, sokkal inkább egy komoly marketingstratégia beindítását szeretnék elérni, bízva a GL Outlet adottságaiban. Idén májusban, a bérlői gyűlést követően döntött úgy több üzlettulajdonos: nem finanszírozza tovább a működési veszteségeit, inkább odébbáll. A megmaradt bérlők a levélben tudtára adták a tulajdonosnak, hogy más komplexumok is megkeresték őket üzletnyitás lehetőségével. Ezeket most még visszautasították, mert reményeik szerint a GL összeszedi magát, de ha nem oldják meg a problémákat, felbontják a szerződéseket - írja a lap.
Kiürül a törökbálinti outlet
300 millió forint adósságot halmoztak fel a GL Outlet bérlői, amelyről most a tulajdonossal kívánnak egyezkedni - értesült a Napi Gazdaság.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.