A tagállamokban kiszabott büntetést itthon már forintban kellene kifizetnie az állampolgárnak. A befizetett összeg vagy a központi költségvetésbe vagy a helyi önkormányzat kasszájába kerülne. A végső döntést előreláthatólag még tavasszal meghozza az Országgyűlés - tájékoztat a hvg.hu.
Behajtják itthon is!
A héten elfogadott szabálysértési jogsegélyről szóló törvénytervezet tartalmazza, hogy az EU tagállamaiban magyar állampolgár által elkövetett szabálysértés, 70 eurótól behajtható lenne hazánkban.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.