Az állami vállalatok tőzsdei privatizációjáról tanácskozott Dávid Ibolya, a Magyar Demokrata Fórum elnöke a Budapesti Értéktőzsde vezetőivel. A politikus és vendéglátói egyetértettek abban, hogy kiemelt nemzetgazdasági érdek a még állami kézben lévő tőzsdeképes vállalatok részbeni vagy teljes tőzsdén keresztüli privatizációja. A jelenleg 100 százalékban állami tulajdonban lévő legnagyobb tőzsdeképes vállalatok tőzsdén keresztüli privatizációja számos előnnyel járna mind az állam, mind az érintett vállalatok, mind pedig a teljes magyar tőkepiac számára. A találkozón a most napirenden szereplő privatizáció előtt álló két társaság, a MÁV Cargo Zrt. és az Állami Autópálya Kezelő Zrt. mellett a Magyar Villamos Művek Zrt., Magyar Posta Zrt., a Szerencsejáték, továbbá az önkormányzati tulajdonban lévő közműcégek tőzsdén keresztüli magánosítását szorgalmazták a felek.
Az MDF magánosítana
Még az önkormányzati közműcégek tőzsdén keresztüli magánosítását is szorgalmazta az MDF elnöke tőzsdei vendéglátóival folytatott tárgyalásán.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.