Gáz van, mert nincs - megfelelően - gáz. A vezetékben, mely Oroszország és Nyugat-Európa között lenne hivatott szállítani a fosszilis energiahordozót. Tény, hogy leállt az orosz gáz szállítása Európába Ukrajnán keresztül, ugyanis felrobbant gázvezeték egy része. A kijevi rendkívüli ügyek minisztériumának tájékoztatása szerint 30 méter hosszon tönkre ment a cső. A detonációban senki sem sérült meg, de a baleset okát egyelőre nem közölték. A Naftogaz nevű ukrán vállalat közleménye szerint az automatika elkerülő vezetékvonalra irányította a gázt, ezért az európai szállítás továbbra is zavartalan.
Gáz van, mert nincs gáz(cső)
Felrobbant a vezeték, kerülő úton jut el Ukrajna "alatt" a földgáz Európába. A baleset okát nem, de azt tudni lehet, hogy egy 30 méteres cső szállt el.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.