Az iPhone 3G kizárólag a T-Mobile üzleteiben kerül forgalomba. A készülék kétszer gyorsabb az első iPhone generációnál, beépített GPS-vevője révén pedig helyfüggő mobilszolgáltatásokat képes nyújtani. Az új iPhone 2.0 szoftver támogatja a Microsoft Exchange ActiveSync megoldást, valamint több száz külső fejlesztésű alkalmazást is.
Augusztus végétől jön az iPhone
A T-MObile augusztus 22-én kezdi forgalmazni a magyar piacon az iPhone 3G-s, szélessávú változatát - közölte a Magyar Telekom.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.