Az épületgépészet innovatív, minőségi termékeit és eljárásait sorakoztatja fel az április 25-én nyíló Hungarotherm nevű szakkiállítás a Hungexpo Vásárközpont "A" pavilonjában. A termékkínálatról ezúttal 11 ország 190 kiállítója gondoskodik. A nyitás napján, április 25-én, szerdán 13 órától az Energiahatékonyság 2007-2012 - Stratégia és gyakorlat című, április 27-én, pénteken pedig a Megújuló energiák alkalmazása a gyakorlatban elnevezésű konferenciára kerül sor. Szerdától péntek délig tartanak a szakmai napok. Az építkező, lakásfelújító végfelhasználók péntek délutántól, illetve szombaton tekinthetik meg a kiállítást.
Épületgépészek randevúja
A szakma szerdától, az építkező, lakásfelújító végfelhasználó péntek déltől keresheti fel az épületgépészet Hungexpo területén nyíló kiállítását.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.