Tura és Szeged közszolgáltató cégei nyerték el az Italos Karton Környezetvédelmi Egyesülés Arany Doboz díját. A verseny célja az volt, hogy a hulladékokat egyébként is szelektíven gyűjtő városi közszolgáltató vállalatok közreműködésével növeljék az italos kartonok begyűjtési arányát a lakosság segítségével. Az a közszolgáltató vállalat nyert az év végén, amely a legtöbb italos kartont tudta begyűjteni egy év alatt. Az Európai Unió országaiban közel 10-12 éve gyűjtik az italos kartont szelektíven és jelenleg az előállított csomagolóanyag 30-40 százalékát hasznosítják. Magyarországon a gyűjtés két éve kezdődött el.
Díjazott dobozgyűjtők
A legtöbb italos kartont begyűjtő városok nyerték el az Italos Karton Környezetvédelmi Egyesülés Arany Doboz díját.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.