Működik a menetrend: egy hét, egy drágulás az üzemanyag kutaknál. Ezúttal "csak" három forintot emel a benzin árán a Mol. A szerdai "ármanővert" ezúttal megússzák a dízel autók tulajdonosai. Az emeléssel a benzin átlagára szerdától 275 forint körüli lesz. A kutak között azonban 10-15 forintos árkülönbséget is tapasztalhatnak a vevők. Az emelés hátterében az olaj és késztermék-árak növekedése áll. A Mol április elején már emelte a benzin - és akkor még a gázolaj - árát, mégpedig 6 forinttal.
Benzinesek, sorakozó!
Ezúttal csak a benzines autók számára lesz kellemetlenebb a tankolás, akkor drágul ugyanis - ebben a hónapban már nem először - az üzemanyag ára.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.