Kivárta az egy hetet, aztán megint drágítást jelentett be a Mol: a benzin legutóbbi, öt forinttal való megemelése után most már támadást indít a 300 forintos üzemanyag árhatár ellen, azaz csütörtöktől 4 forintot "rátesz" a múlt szerdai árra. A mostani drágulással a benzin átlagára tehát 290 forint lesz, a gázolaj ára - ellentétben a két legutóbbi korrekciós menettel - most ugyancsak elindul fölfelé, s 255 forint lesz. A 4, illetve 3 forinttal dráguló benzint és gázolajat a szokásos módon a jegyzésárának a növekedésével indokolják.
Benzinártorna - fölfelé
A jegyzésárakban bízni lehet, a szokásos nyári stílusában elindult fölfelé, s csütörtöktől 4 forinttal többet kérnek a benzinért, 3-mal a gázolajért.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.