Hatalmas beruházásra készül a Samsung – írja az Erstemakert.
A dél-koreai elnöki hivatal bejelentette, hogy hétfőn három óriási projektet fog bemutatni az ország fejlődésének elősegítése érdekében. Kim Yong-beom politikai tanácsadó hozzátette, hogy a tervek – amelyek a félvezetők, a mesterséges intelligencia adatközpontok és a robotika területét érintik – kidolgozásában a kormány és az iparág közösen vesz részt.