A Pesti Est és a Sony Ericsson jóvoltából 2002. szeptember 13-ától nyolc „fotókommandós” négy hétvégén keresztül járta a várost CommuniCam kamerával felszerelt T68i mobiltelefonokkal, hogy megörökítse Budapest életét. Az akcióra a figyelmet a Pesti Estben megjelenő hirdetések hívták fel. A négy hétvége alatt elkészített összesen 2500 képet a telefonokról mobil e-mailen keresztül továbbították a Pesti Est weboldalára, ahonnan elektronikus képeslap formájában lehetett továbbküldeni azokat. A honlapra felkerült képek közül a Pesti Est Caféban október 17-től november 17-ig tartó kiállításon a képek java látható.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.