Most Navracsics Tibor ígérget ilyeneket, csak azok a fránya számok ne lennének. Magyarország 2030-ra az Európai Unió öt legélhetőbb állama közé kerülhet, mondta a területfejlesztési miniszter a Nemzeti Fenntartható Fejlődési Tanács ülésén, az Országházban épp egy hete. Ehhez képest jövőre 10 százalék körüli reáljövedelemcsökkenésre számítanak a szakemberek.
Magyarország Bulgária után az EU második legszegényebb tagállama lett
A rendszerváltás óta szinte minden kormány megjósolta, hogy mikor érjük utol Ausztriát. Most már előbb Romániát kellene befogni.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.