A kulcskérdés az, hogy valójában mennyiért jut hozzá Magyarország az orosz energiahordozókhoz. Ez az adat azonban titkos. A kormány folyamatosan arra célozgat, hogy jóval olcsóbban, mintha Nyugatról vennénk. Akkor azonban nem érthető, hogy az OMV miért tudja ugyanannyiért árulni a benzint Magyarországon, mint a Mol. Az OMV nem használ orosz kőolajat, ráadásul kiváló eredményeket közölt néhány napja, tehát nyugati alapanyagokból is gyönyörű profitot produkált. És akkor még nem beszéltünk a nem rezsicsökkentett magyar energiaárakról.
A magyar vállalkozók által fizetett áramár a negyedik helyen Európában
Miközben a magyar kormány folyamatosan azzal riogat, hogy az orosz energiáról való leválás megszüntetné a rezsicsökkentés eredményeit, azt mindig elfelejtik hozzátenni, miszerint a rezsicsökkentés árát is az adófizetők állják. A rezsicsökkentés mindössze egy belső költségvetési átcsoportosítást jelent.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.