Ha valaki elmegy a nyugat-magyarországi településekre, akkor azt látja, hogy minden hétköznap szinte kiürülnek. A munkavállalók átmigrálnak Ausztriába, hogy ott jobb körülmények között jóval több pénzért dolgozzanak. És ez így van gyakorlatilag a rendszerváltás óta. Életük szebb és rendezettebb jellemzően, mint azoké, akik csak itthon teljesítenek. A számok jól mutatják az óránkénti munkaerőköltségen keresztül a valós helyzetet.
A gazdag gazdag maradt, a szegény pedig szegény
Már több évtizede ígérik politikusaink, hogy nemsokára utolérjük Ausztriát. Nincs sok remény.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.