A kormány szerint új tanári életpályamodellt hoztak létre azzal az elfogadott jogszabály halmazzal, amelyet az ellenzék csak bosszútörvénynek nevez. A hivatalosságok azt ígérik középtávon jelentősen javul a pedagógusok foglalkoztatási környezete, ezáltal pedig javul majd a köznevelés minősége. Legyen így, bár az ellenzék szerint csak a korábbi tiltakozási hullám megfékezése volt a kormány célja, hiszen innentől úgymond átvezényelhetőek lesznek a pedagógusok. Eközben a tanári-tanítói fiztések reálértéke tovább csökkent és sokuk a törvény elfogadása esetére kilátásba helyezték felmondását. Ennek a fenyegetésnek próbált utánanézni Hadházy Ákos független képviselő.
Ugrott egy nagyot az üres álláshelyek száma pedagóguséknál
Hiába tüntettek és tiltakoztak a pedagógusok az országgyűlés elfogadta, majd pedig Novák Katalin köztársasági elnök is aláírta az új tanári életpályamodellről szóló törvényt.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.