György Gábor szarkasztikus írásában annak a meggyőződésének ad hangot, hogy Marosi Beatrix tankerület-vezető példamutatóan önként kéri majd, hogy szakdolgozatát vizsgálja meg egykori egyeteme, történt-e vajon plágium. Nem kérdés ugyanis, hogy ez egy erkölcstan, etika szakon végzett embenek ez egy teljesen természetes reakciója.
Marosi Beatrix tanárokat kirúgó vezető vizsgálatot kér majd maga ellen
György Gábor filozófus szerint a Kodolányi János Egyetem vezetősége nem gyávaságból döntött úgy, hogy nincs joguk kivizsgálni a plágiumgyanút.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.