Magyar Péter napirend előtti felszólalásában kijelentette, élve az április 12-én kapott felhatalmazással ezen a napok megkezdik „Magyarország megszabadítását a maffiától”.
Átfogó gazdasági és politikai akcióról lesz szó, amelynek az egyik legfontosabb eleme a Nemzeti Vagyon-visszaszerzési és Védelmi Hivatal lesz. Már a hivatal létrehozásához is 47 jogszabályt kell módosítani – mondta Magyar Péter a miniszterelnök laptársunk, a Klasszis Médiához tartozó Mfor cikke szerint.
Eszerint a felcsúti kivasút, Hatvanpuszta, zebrák, lomb nélküli lombkoronasétányok, a lerohasztott MÁV, a dunakeszi járműjavító, lélegeztetőgépek, a Magyar Nemzeti Bank alapítványai, a nemzeti konzultációkra elköltött milliárdok, koncessziók, családi vagyonok felhalmozása – hosszasan sorolta a miniszterelnök a korábbi kormány gyanús ügyeit, amelyek a „haza kifosztásához” vezettek. Minden vizsgálat, amit elkezdtek, visszaélések tucatjait tárja fel – mondta Magyar Péter.
További részleteket itt talál.