A polgári Magyarország helyébe egy munkaalapú társadalom víziója lépett a Fidesznél, ami gyakorlatilag egy dél-amerikanizálódáshoz vezetett. Néhány hipergazdag, rengeteg alacsonyan fizetett munkás és sok szegény jellemzi az országot. A jómódú középosztály pedig beszorult a politika vazallusai közé, akár balról, akár jobbról nézzük. Ennek a politikai holdudvarnak se világnézete, se nemzeti elkötelezettsége nincs, így egyelőre az alapfeltételei is hiányoznak egy jóléti magyar társadalomnak. Bezzeg az USA.
Egy ország jólétének alapja, hogy van-e egy erős jómódú középosztálya
A Fidesz eredeti programja az volt, hogy létrehoz egy polgári Magyarországot, amelynek fundamentumát egy jómódú középosztály képezte volna, de ki emlékszik már erre?
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.