Szomorú látni, hová jutott az ország. Az Orbán Viktor által épített munkaalapú társadalom azt hozta számunkra, hogy az olcsó munkaerő ígéretére, minden beruházó idehozta azokat a munkákat, amelyekhez a legkevesebb kvalifikáció szükséges. Mi lettünk Európa segédmunkásai, természetesen segédmunkási fizetésekért. Beleragadtunk a csóróságba több évtizedre. Ebből nehéz lesz kikászálódni.
Bulgáriával közösen repesztünk az utolsó helyen
Az órabérek tekintetében Magyarország csak Bulgáriát előzi meg az Európai Unióban. A magasabb magyar ÁFA miatt azonban nem tudunk többet vásárolni ugyanannyi munkával a bolgároknál.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.