Nem biztos, hogy az atomenergiáé a jövő. Az energiatárolás és szállítás modernizációjával a megújulók termelésének esetlegességéből fakadó kockázatok lecsökkentek. Az orosz-ukrán háború pedig újra rávilágított, hogy az atomerőművek sebezhetőbbek annál, ahogy azt az atomlobbi emberei folyamatosan próbálják elhitetni. A magyar helyzetet tovább árnyalja, hogy Paks 2 megépítése megerősíti a energiafüggőségünket az oroszoktól. Legalább a méretet mindenképpen érdemes lenne ismételten átgondolni.
A világ fejlettebb része nem az atomenergia felé tart
Elképesztő számok rajzolódnak ki, ha megnézzük, milyen fejlődésen mentek keresztül a megújuló energiatermelők.
Véleményvezér
Mulatságba fordult a magyar focibajnokság közvetítési jogának aukciója, senki nem jelentkezett
A politikusok, fene nagy étvágyukban, a sportot is bekebelezték.
Nyugdíjazott fegyvereket küld Belgium Ukrajnának, drónok ellen teljesen jók
Ezt se gondolta volna senki.